logo-atrem

Rozwijaj się z Atrem

Zapewniamy szerokie możliwości rozwoju zarówno osobom rozpoczynającym swoja przygodę na rynku pracy, jak i doświadczonym ekspertom. Każdy projekt realizowany wewnątrz naszej firmy traktujemy jako wyzwanie, poprzez które wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, ale również doskonalimy swoje umiejętności – zarówno z perspektywy poszczególnych pracowników, jak i całego zespołu. Rozumiemy, jakich narzędzi potrzebują nasi eksperci i jak zarządzać zespołem, aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał.

wybor

Wsparcie w przygotowaniu do wykonywania zawodu

tools

Niezbędne narzędzia pracy

tech

Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii

expert

Pracę w grupie ekspertów

Stabilność i bezpieczeństwo

Rozumiemy, że fundamentem relacji z naszymi pracownikami jest zapewnienie im poczucia stabilności, dzięki któremu mogą się koncentrować na realizowanych projektach. Atrem istnieje od niemalże 20 lat a nasze akcje notowane są na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz udogodnienia takie jak możliwość korzystania z opieki medycznej oraz dodatkowych ubezpieczeń. Cały czas rozwijamy rozwiązania, które mają wzmacniać bezpieczeństwo socjalne wewnątrz Atrem.

wynag

Atrakcyjne wynagrodzenie

zdrowie2

Możliwość korzystania z opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

cv

Umowę o pracę na pełen etat lub B2B

ubezp

ubezpieczenie pracownicze na preferencyjnych warunkach

Elastyczność

Dostrzegamy jak wielkie zmiany zachodzą na rynku pracy, w szczególności w segmencie nowych technologii. Dlatego staramy się podążać za decyzjami i preferencjami naszych pracowników oferując im elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej. Wiemy, jak zarządzać pracownikami o zróżnicowanym systemie zatrudnienia, aby „wirtualizacja” współpracy nie osłabiała integracji zespołów. Motywujemy naszych pracowników poprzez możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz dodatkowe inicjatywy motywacyjne.

elast

elastyczny czas pracy i praca zdalna

win

pracę w przyjaznej firmie z polskim kapitałem i wypracowaną pozycją na rynku

1

prezenty okazjonalne dla pracowników

2

możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych