logo-atrem

Nie ważne czy jesteś Studentem czy jeszcze Uczniem. Kluczowa jest Twoja pracowitość, ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań.  Jeśli chcesz mieć udany start w życiu zawodowym oraz mądrze pokierować swoją karierą zawodową rozpocznij staż lub praktyki z perspektywą w ATREM S.A, a my pomożemy Ci rozwinąć żagle!

Chciałem poznawać nowe technologie dlatego wybrałem Atrem S.A.
Michał z Działu IT

tools

Masz szansę uczestniczyć w różnorodnych, innowacyjnych projektach na terenie kraju i za granicą

expert

Otrzymasz wsparcie ekspertów o różnych specjalizacjach

win

Masz możliwość zdobycia uprawnień wykonawczych i projektowych

wynag

Masz szansę zmienić staż na etat!

Opinie naszych stażystów

Dziękujemy studentom oraz uczniom za zaangażowanie w realizowane projekty. Kolejna edycja staży zostanie ogłoszona już wkrótce! Jesteśmy dumni z tego, że oceniacie czas spędzony w Atrem bardzo wysoko. Poniżej kilka opinii uczestników programów:

W trakcie trzymiesięcznego stażu w  firmie ATREM S.A. zdobyłem wiedzę związaną z rynkiem gazowniczym i antykorozją oraz zdobyłem umiejętności obsługi oprogramowania branżowego. Poznałem nowe techniki przetwarzania danych przestrzennych oraz ich publikacji w sieci za pomocą programów GIS-owych. Zostałem wdrożony w konkretne projekty, które pokazały mi jak działa zależność klient-wykonawca zlecenia. Dowiedziałem się czym jest metodyka SCRUM oraz jako można jej używać w procesie wytwarzania produktu informatycznego. Co najważniejsze, nauczyłem się jak pracować w zespole i że współpraca jest bardzo istotna. Podczas stażu miałem oparcie w koleżankach i kolegach z większym doświadczeniem, którzy chętnie mi doradzali i pomagali. Czas spędzony tutaj będę miło wspominać jako cenną lekcję teorii oraz praktyki w przyjaznej atmosferze.

Cezary z Pionu Informatyki i Nowych Technologii

Trzymiesięczny staż w firmie ATREM pozwolił mi na zdobycie wielu nowych umiejętności i doświadczeń.  Nabyłam wiedzę w zakresie działalności firmy, zapoznałam się z jej produktami oraz najważniejszymi wdrożeniami. Staż dał mi możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia już zdobytej wiedzy jak np. znajomość języka SQL. Miałam możliwość poznania nowych programów, platform używanych w firmie, a także sposobu ich wykorzystywania. Zapoznałam się także ze sposobem zarządzania projektami SCRUM, metodami testowania produktów informatycznych, sposobami tworzenia takich testów a także ich przeprowadzania. Jednym z ważniejszych profitów jakie dał mi staż była niewątpliwie możliwość pracy w zespole, wspólne rozwiązywanie problemów, zastanawianie się nad nowymi rozwiązaniami. Miła i przyjazna atmosfera sprzyjała poszerzaniu wiedzy w każdej dziedzinie, zarówno w dziale, w którym odbywałam staż jak i innych działach funkcjonujących w firmie. Bardzo życzliwi i kompetentni współpracownicy sprawili, że słownictwo i informacje, które usłyszałam w pierwszych dniach pobytu tutaj, po 3 miesiącach stało się dla mnie  zrozumiałe . Czas spędzony w firmie ATREM będę wspominać jakoś bardzo wartościowy i dobrze wykorzystany.

Monika z Działu systemów Ewidencji i Paszportyzacji

Rekrutacja na staże i praktyki

Jeśli jesteś zainteresowany praktykami lub stażem napisz do nas na adres rekrutacja@atrem.pl