• Aktualności
  • 30.03 Atrem integratorem Legic

   Miło jest nam poinformować, że Atrem SA dołączył do grona integratorów systemów firmy Legic.

  • 29.02 Konsorcjum z udziałem Atremu zmodernizuje oczyszczalnię w Szlachęcinie

   Konsorcjum z udziałem Atremu zawarło umowę na modernizację oczyszczalni ścieków w Szlachęcinie w Wielkopolsce. Wynagrodzenie przypadające na Atrem wynosi ok. 1,1 mln zł netto, co pozwoli zwiększyć portfel zamówień Grupy do ok. 98 mln zł.

  • Dla partnerów

   Zapraszamy na platformę dedykowaną dostawcom Grupy Atrem. Platforma zawiera zbiór nowoczesnych narzędzi elektronicznych wspierających realizację procesów handlowych.

  • Elektroenergetyka

   Contrast specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie oraz produkcji w branży elektroenergetycznej. Spółka przy wykorzystaniu własnych...

 • Grupa Atrem

  Grupa Atrem działa w branży inżynieryjnej i wykonuje prace związane z automatyką przemysłową i elektroenergetyką. Grupa realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

  Wśród zrealizowanych projektów Grupy znajdują się m.in. rozbudowa oczyszczalni ścieków w Głogowie oraz stacji regulacyjno-pomiarowej dla EuRoPol Gazu, wykonanie systemu trójgeneracji dla Budimeksu oraz budowa wraz z modernizacją kilkunastu stacji i linii energetycznych dla największych grup energetycznych w Polsce.

  Tworząc rozwiązania i dostarczając usługi Atrem wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Spółka uzyskała wiele...